Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bitcoin Canlı Sohbet

Erdoztrk

Bronze
Bitcoin 63800 üzerine bir atsa kenidin yeni ath ye yolculuk başlayacak çok az kaldı çook az :)

Erdoztrk

Bronze
Günün ilerleyen saatlerinde Bitcoin 65 seviyelerine gidebilir veya 60 altı 58 e zorlayabilir 60 kırılırsa tabi

Erdoztrk

Bronze
Ama bugün değilde yarın haftalık kapanıştan önce hareketlilikler olacağını düşünüyorum

malknk

Bronze
Hadi abicim ne beklettin... Long bekliyor köşede... $BTC

Ekli dosyalar

• 6bnst3JO.png
    6bnst3JO.png
    216.9 KB · Görüntüleme: 2

Erdoztrk

Bronze
Bitcoin aylık kapanışı 58 binin üzerinde yaparak tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını yaptı yükselişin habercisi bu olmalı yıl sonuna 100k inşallah :D

Erdoztrk

Bronze
Bitcoin bir yukarı bir aşşağı 62500 60k arası dolanıyor inşallah yukarıya vurur yoksa aşşağıya yönlü bir düşüş gelebilir

Erdoztrk

Bronze
Ufak ufak yükselmeler geliyor aşşağıya doğru düzeltmede geleceğini düşünüyorum. Ama Kasımda Bitcoin bir başkadır :D

Nordling

Newbie
Yarin FED toplantisi var tapering aciklarlar ise (ki buyuk ihtimal aciklayacaklar) kriptolar da dusus trendine girmeye baslar. Tapering'i onumuzdeki aylarda faiz artislari da takip eder.

Kripto enflasyonun yuksek oldugu donemlerde kazandiran bir arac ayni altin gibi. Artik ABD de enflasyonun dusecegi bir donguye girersek kripto piyasasi birkac sene uykuya gecer diye dusunuyorum. YTD

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar