Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bitcoin Canlı Sohbet

X Æ A-Xii

Admin
Yönetim
Bitcoin hakkında her şeyi interaktif bir şekilde konuşabileceğiniz sohbet başlığıdır.

elon

Bronze
Kısa vadeli hedefim 74 bin dolar ama öncesinde 58,888 destek olabilir ytd
Bu arada şimdi baktım ama Bitcoin günlüğü kötü kapatmış, bugün 60 altını görebiliriz.

1634956206090.png

Ancak bugün tekrar MA7'nin üzerine atarsa MA7 ve MA25'in yukarı yönlü kırılımı yukarıda bahsettiğim hedefi getirebilir.

satoshi

Newbie
Bu arada şimdi baktım ama Bitcoin günlüğü kötü kapatmış, bugün 60 altını görebiliriz.

Ekli dosyayı görüntüle 8

Ancak bugün tekrar MA7'nin üzerine atarsa MA7 ve MA25'in yukarı yönlü kırılımı yukarıda bahsettiğim hedefi getirebilir.
hocam bencede ama eth günlüğü güzel kapattı, son mumu da iyi. Bitcoin yön belirleyecek gibi duruyor eth 3,950'den longum var patlamam inş

elon

Bronze
hocam bencede ama eth günlüğü güzel kapattı, son mumu da iyi. Bitcoin yön belirleyecek gibi duruyor eth 3,950'den longum var patlamam inş
evet ben de takip ediyorum eth'yi para biraz sanki altlara kayıyor gibi duruyor ama BTC bu şekilde devam ederse ethereum için de bu sefer wick göreceğiz, o da salabilir. çok değşik piyasa hareket edemiyorum ben

satoshi

Newbie
evet ben de takip ediyorum eth'yi para biraz sanki altlara kayıyor gibi duruyor ama BTC bu şekilde devam ederse ethereum için de bu sefer wick göreceğiz, o da salabilir. çok değşik piyasa hareket edemiyorum ben
valla hocam bakalım sol da güzel sinyal çakıyor bana, bugün de uyku yok yine :D sizin solana düşünceniz nedir hocam

elon

Bronze
sol için acele etmiyorum ben biraz fazla şişti, bir de piyasanın tersine hareket etmeyi çok seviyor dayandıramıyorum bir şeylere

elon

Bronze
Bitcoin şayet 62.500 üzerine atarsa, Solana'dan ATH bekliyorum ben. YTD

elon

Bronze
40347F2D-FDDC-491B-9683-BC90CD79D8BA.jpeg

fact. muhteşem fiyat hareketi mi geliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

elon

Bronze
Bitcoin 50 günlük EMA'sına dokundu, RSI da şişik durmuyor tam roket sahası ciddi ciddi 70k falan gelirse ve 60-70 arası tutmaya devam ederse hepimizin beklediği mega alt sezonu gelebilir, hayal etmek bedava sonuçta :ROFLMAO::ROFLMAO:

Erdoztrk

Bronze

Ekli dosyayı görüntüle 8

Bende tam tersi bir sorun olduğunu düşünmüyorum Re-test geldi bence kademeli bir şekilde artışla 63.800 kırılırsa yeni ath geleceğini düşünüyorum

Erdoztrk

Bronze
Görselde olduğu gibi Bitcoin yükseliş trendini aşşağı yönlü kırdıktan sonra 4 saatlik grafikte küçük bir W çizmiş aşağı yönlü onayı verdi ve şimdiki hedef olumsuz bir şey olmadığı sürece 68k olduğunu düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• analizBTC.png
    analizBTC.png
    97.5 KB · Görüntüleme: 2

Erdoztrk

Bronze
evet hemen sonrasında yaptığım yorumu değerlendirebildiniz mi
evet hocam yorumlarınıza baktım teknik analize bakılırsa dedikleriniz çok mantıklı ama işte hepimizin bildiği gibi operasyon yani bir haber her şeyi etkiliyor ve analizler çöp oluyor. Olumsuz haberler gelmezse önümüz çok açık gibi inşallah :)

Erdoztrk

Bronze
Bitcoin 58k altına kırmak ile 60k ya çıkmak arasında gidip geliyor durum çok kritik düşünceleriniz neler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar