Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bitti Bir Traderin Anıları - [Ödül Havuzu 250 USDT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X Æ A-Xii

Admin
Yönetim
Değerli Topluluk Üyeleri,

250 USDT
havuz ödüllü "Bir Traderin Anıları" etkinliğimiz başlamıştır.

Kripto para birimlerini duymaya başladığınız ilk andan beri birçok talihli, talihsiz olay yaşadınız. Ancak bazı olaylar var ki, bunları sıradan arkadaş gruplarınız ile paylaşamadınız.

Beraber oyunlar oynadığınız, kitap evlerinde buluştuğunuz, kafeteryalarda kahve içtiğiniz bir arkadaşlarınıza "Abi aşırı sıkıntıdayım, başıma geleni sorma gitsin. Benim kira geliyor biliyorsun, hafta sonuna sarktığı için henüz kar çekimi yapmamıştım, neyse geçenlerde Solana 150 dolardan 200 dolara vurdu ya, hah işte tam o sırada bir işleme girdim pat! 300 dolar kar. Binance'den USDT transferi yapayım dedim, cüzdan adresinin son harfini yanlışlıkla silmişim..." nasıl diyebilirsiniz?

İşte tam da bu sebepten ötürü, Bir Traderin Anıları etkinliği güldürmeyi, ders çıkarmayı, eğlendirmeyi hedefliyor. Bu etkinliği yayına alırken forum açılışımızı kutluyor, nice etkinlikler için ilhamlar ediniyoruz.

Etkinliğe dönecek olursak bir kaç ufak şartımız var onları alt kısımda bulabilirsiniz. Ödül dağıtımı detayları da hemen alt kısımda yer almakta.

250 USDT için Ödül Dağılımı​

• Forum üyeleri tarafından en çok beğeni alan hikaye, sahibine 50 USDT kazandıracak.
  • En çok beğenilen 2 . ve 3. hikaye, sahibine 25 USDT kazandıracak.
  • Tüm hikaye sahipleri arasından, ödül alamayanlar bir listeye alınacak ve tamamen rastgele seçilecek 15 kişi, kişi başı 10 USDT kazanacak.

Şartlar​

• Katılımcılar, anı paylaşımlarını Trader Hikayeleri formuna konu olarak açmalıdır.
  • Her etkinlik katılımcısı, en az bir başka hikayeyi beğenmelidir.
  • Anılar aktarılırken argo minimalize edilmeli, anı kurgu olmamalıdır.
  • Multi-hesap kullanımı yapan forum üyeleri süresiz uzaklaştırılır.
  • Minimum 20 kişinin katılımı gerekmektedir.
  • Etkinlik 25 Ekim Pazartesi 20:00 TSİ başlar, 29 Ekim Cuma günü 23:59 TSİ biter.
  • 30-31 Ekim arası Trader Hikayeleri formu konu açımına kapanır, forum üyeleri yalnızca hikayeleri okuyabilir, beğenebilir ve yorum atabilir.
  • Ödül sahipleri bu başlık altından 1 Kasım saat 23:59'a kadar duyurulur.
  • Ödül sahiplerinin ödüllerini alabilmeleri için en az Bronze rankına sahip olmaları gerekmektedir. (Detaylı Bilgi: Forum Rütbeleri)
  • Forum Coin Otağ, ödül dağıtımında ilgili şartları karşılamayan forum üyelerine karşı tüm haklarını saklı tutar.
Saygılarımızla,
Forum Coin Otağ

X Æ A-Xii

Admin
Yönetim
Etkinliğimiz sona ermiştir!

Kazanan Forum ÜyeleriÖdüller
@Erdoztrk50 USDT
@Chznezamanyükselecekadam 25 USDT
@vabis143 25 USDT

Kazanan forum üyelerimizin ödüllerini alabilmeleri için DM aracılığı ile benimle iletişime geçmeleri ve USDT (Solana) cüzdanlarını tarafıma 1 Kasım 23:59'a kadar iletmeleri gerekmektedir.

Etkinliğimize katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Forum Kuralları ve Etkinlik Kurallarımız kapsamında ödül sahipleri belirlenmiş olup, ödüller yukarıda yer alan maddeye istinaden dağıtılacak ve ilgili transfer kayıtları konu altında paylaşılacaktır.

Multi hesap kullanımları için gerekli cezalandırmalar yapılmış ve yapılacak olup, Etkinlik Kurallarımızca "Bronze" rolüne sahip olan tüm kazanan kullanıcılarımız yukarıda yer almaktadır.

Etkinliği kaçıran, ilgili kurallara yeterince vakit ayıramayan Forum Üyelerimiz için üzgün olmakla beraber önümüzde nice etkinliklerin olduğunu hatırlatır, iyi forumlar dileriz.

Saygılarımızla,
Forum Coin Otağ

X Æ A-Xii

Admin
Yönetim
Ödüller ödül sahiplerine dağılmıştır! İşte detaylar:

Kazanan ÜyelerCüzdan AdresleriÖdeme KanıtıKazanılan Ödül
@Erdoztrk HqaVgYGVp49LWCbN6qgmw8857yDdzYtfwThvWVLKqyRdInternal transfer$50
@vabis143 7m6oK7JJ1GLHAkoyKq9FkDBSuD1mDJHCEY1bjAzSzWv329u7TwzXF1YRBxiWSCjFw555t6LX2wGxMaARqJBV1z4GKs9Kp4r9Q2AypdLpey2peHMerz4AfjZCSpZe3dLjVqiV$25
@Chznezamanyükselecekadam 4SVLkcZtrVtFqokphYKMcTRHQ82tPHgywjnwjGoeNMT2aqrqwPfJUVPrMp1uwqBNp2WCRkaoXAQU47GmdHzG2RutGpokJD9bztrKJpv459AzcK5HZKDJUjhqRwKWS4AfjmA$25

Bir sonraki etkinlikler için çalışmalarımız son hızda devam ediyor!

Saygılarımızla,
Forum Coin Otağ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar