Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Altcoin Canlı Sohbet

X Æ A-Xii

Admin
Yönetim
Altcoinler hakkında her şeyi interaktif bir şekilde konuşabileceğiniz sohbet başlığıdır.

elon

Bronze
solana hedefim 330 dolar, analizimi buraya atıyorum incelemek isteyen olursa bakabilir

elon

Bronze
solana hedefim 330 dolar, analizimi buraya atıyorum incelemek isteyen olursa bakabilir

hedefim hala geçerli şimdilik günlük kapanış bekliyorum hacme göre durum değerlendirmsi yapacağım

elon

Bronze
77999DB9-EB03-4DC2-8420-06758B958CA9.jpeg

elon

Bronze
Curve baya güzel duruyor bu arada m/t oranı da henüz 0.1
orta-uzun vadede 10 doları getirebilecek bir proje. tvl de arttı, ytd

Erdoztrk

Bronze
Kimse farkında değil ama LINK bir süredir küçük küçük artışlarlar çok güzel bir yükselişte BTC.D artışında altcoinlerde en sağlam duran coinlerdendi ileride çok değerli olacağını düşündüğüm DeFi projelerindendir. Her zaman dediğimiz gibi (Yatırım Tavsiyesi değildir.)

Erdoztrk

Bronze
TOTAL2 de anlık gözümün önünde 100Milyar dolara yakın bir çıkış oldu o düşüşü gözlerimle izledim gerçekten korkutucuydu ama panik yapmaya gerek yok diye düşünüyorum balinalar çıktığı gibi girecekleri bir yer olacak bunun yanında yeni oyuncularda masaya gelecektir. Düşüş beklentisi hala var panik satışları olacaktır ama bu alım fırsatı gibi duruyor temennimiz o yönde :D

elon

Bronze
TOTAL2 de anlık gözümün önünde 100Milyar dolara yakın bir çıkış oldu o düşüşü gözlerimle izledim gerçekten korkutucuydu ama panik yapmaya gerek yok diye düşünüyorum balinalar çıktığı gibi girecekleri bir yer olacak bunun yanında yeni oyuncularda masaya gelecektir. Düşüş beklentisi hala var panik satışları olacaktır ama bu alım fırsatı gibi duruyor temennimiz o yönde :D
100 milyar dolar mı? 👀 Çok para hocam… çok para…

Erdoztrk

Bronze
ETH kırdı ATH ben bunun daha 5k lara yolu var en az diye düşünüyorum tabi BTC.D düşüşü ve Bitcoinin yatay seyretmesi durumunda. Dominance düşer BTC de artarsa ohooo uzaayyy bütün coinler uzaya :ROFLMAO:

malknk

Bronze
Bakalım ETH altcoinleri sırtlayabilecek mi? Sırasıyla ATH bekliyorum piyasadan artık... Çok beklettiler zayıf eller çoktan elenmiştir. :D

Erdoztrk

Bronze
altcoinler patlamaya artık yukarıya vurmaya hazır gibi görünüyor. Ama öncü ilk olarak Bitcoin sonrasın Ethereum patlamalı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar